Cupfakta

Datum: 1 okt 2019 - 5 apr 2020
Arrangör: Gullänget-Kroksta IBS
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U9

Nyheter

2019-11-18
Nedan hittar vilket lag som ansvarar för vilket sammandrag.  F10 26 ok...
2019-11-05
Nu när Ängetskolan bytt passersystem till taggar så kommer vi inte att behöva an...
2019-10-21
I klassen F11 har det tillkommit ett lag. Spelschemat är uppdaterat....

Tabeller

Grupp:  

Tabell

M=Matcher, V=Vinster, O=Oavgjorda, F=Förluster, GM=Gjorda mål, IM=Insläppta mål, +/-=Målskillnad, P=Poäng

Matcher

MnrDatumTidMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1 2019-10-26 09:00 Gene Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 1
1 2019-10-26 09:00 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
2 2019-10-26 09:45 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
2 2019-10-26 09:45 Gene Moälvens IBK svart Höglands AIF lag 2
3 2019-10-26 10:30 Gene ÖIB Moälvens IBK orange
3 2019-10-26 10:30 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
4 2019-10-26 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Vit
4 2019-10-26 11:15 Gene Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK svart
5 2019-10-26 12:00 Gene Höglands AIF lag 2 ÖIB
5 2019-10-26 12:00 Änget Höglands AIF lag 2 Jäbo IK
1 2019-10-26 13:00 Änget ÖIB Röd Moälvens IBK orange
6 2019-10-26 13:00 Gene GK IBS Blå Jäbo IK Svart
2 2019-10-26 13:45 Änget ÖIB Svart Moälvens IBK svart
7 2019-10-26 13:45 Gene GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
3 2019-10-26 14:30 Änget GK IBS ÖIB Röd
8 2019-10-26 14:30 Gene Nätra IBK GK IBS Blå
4 2019-10-26 15:15 Änget Moälvens IBK orange ÖIB Svart
9 2019-10-26 15:15 Gene Jäbo IK Svart GK IBS Vit
5 2019-10-26 16:00 Änget Moälvens IBK svart GK IBS
10 2019-10-26 16:00 Gene Jäbo IK Rosa Nätra IBK
1 2019-10-27 09:00 Änget GK IBS Blå Husum IBK lag 1
2 2019-10-27 09:45 Änget GK IBS Vit Husum IBK lag 2
3 2019-10-27 10:30 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
4 2019-10-27 11:15 Änget Husum IBK lag 1 GK IBS Vit
5 2019-10-27 12:00 Änget Husum IBK lag 2 Jäbo IK
1 2019-11-09 09:00 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK orange
1 2019-11-09 09:00 Gene Jäbo IK Svart Moälvens IBK orange
2 2019-11-09 09:45 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK svart
2 2019-11-09 09:45 Änget Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK svart
3 2019-11-09 10:30 Änget Jäbo IK Höglands AIF lag 1
3 2019-11-09 10:30 Gene ÖIB Jäbo IK Svart
4 2019-11-09 11:15 Gene Moälvens IBK orange Jäbo IK Rosa
4 2019-11-09 11:15 Änget Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 2
5 2019-11-09 12:00 Änget Moälvens IBK svart Jäbo IK
5 2019-11-09 12:00 Gene Moälvens IBK svart ÖIB
1 2019-11-09 13:00 Änget ÖIB Röd GK IBS Blå
6 2019-11-09 13:00 Gene Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
2 2019-11-09 13:45 Änget ÖIB Svart GK IBS Vit
7 2019-11-09 13:45 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
3 2019-11-09 14:30 Änget Jäbo IK ÖIB Röd
8 2019-11-09 14:30 Gene Nätra IBK Höglands AIF lag 1
4 2019-11-09 15:15 Änget GK IBS Blå ÖIB Svart
9 2019-11-09 15:15 Gene GK IBS Blå Höglands AIF lag 2
5 2019-11-09 16:00 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
10 2019-11-09 16:00 Gene GK IBS Vit Nätra IBK
0 2019-11-10 08:00 Sky plan 2 GK IBS 2 Moälvens IBK 1
1 2019-11-10 08:00 Sky plan 1 GK IBS 1 Höglands AIF 1
1 2019-11-10 08:20 Sky plan 1 GK IBS 1 Höglands AIF 1
2 2019-11-10 08:20 Sky plan 2 Moälvens IBK 2 Höglands AIF 2
3 2019-11-10 08:20 Sky plan 3 ÖIB 2 Höglands AIF 3
2 2019-11-10 08:40 Sky plan 1 GK IBS 2 Höglands AIF 2
3 2019-11-10 08:40 Sky plan 2 ÖIB 1 Moälvens IBK 1
4 2019-11-10 08:40 Sky plan 3 Höglands AIF 4 Jäbo IK 1
4 2019-11-10 09:00 Sky plan 1 GK IBS 3 Nätra IBK 1
5 2019-11-10 09:00 Sky plan 2 ÖIB 2 Moälvens IBK 2
5 2019-11-10 09:00 Sky plan 3 ÖIB 1 Moälvens IBK 1
6 2019-11-10 09:20 Sky plan 3 Jäbo IK 3 Moälvens IBK 2
6 2019-11-10 09:20 Sky plan 1 GK IBS 4 Nätra IBK 2
7 2019-11-10 09:20 Sky plan 2 Moälvens IBK 3 Jäbo IK 1
7 2019-11-10 09:40 Sky plan 3 Jäbo IK 2 GK IBS 2
8 2019-11-10 09:40 Sky plan 1 Moälvens IBK 1 GK IBS 1
9 2019-11-10 09:40 Sky plan 2 Jäbo IK 2 Höglands AIF 3
8 2019-11-10 10:00 Sky plan 3 Höglands AIF 1 ÖIB 1
11 2019-11-10 10:00 Sky plan 2 Höglands AIF 1 ÖIB 1
11 2019-11-10 10:00 Sky plan 1 GK IBS 1 Höglands AIF 2
10 2019-11-10 10:20 Sky plan 3 ÖIB 2 Jäbo IK 1
12 2019-11-10 10:20 Sky plan 1 Jäbo IK 1 GK IBS 3
13 2019-11-10 10:20 Sky plan 2 Höglands AIF 2 ÖIB 2
9 2019-11-10 10:40 Sky plan 3 Höglands AIF 3 Jäbo IK 2
14 2019-11-10 10:40 Sky plan 1 Jäbo IK 2 GK IBS 4
15 2019-11-10 10:40 Sky plan 2 Nätra IBK 1 Moälvens IBK 3
10 2019-11-10 11:00 Sky plan 1 Moälvens IBK 2 GK IBS 2
12 2019-11-10 11:00 Sky plan 3 Höglands AIF 4 Jäbo IK 3
16 2019-11-10 11:00 Sky plan 2 Nätra IBK 2 Höglands AIF 3
1 2019-11-24 09:00 Änget Moälvens IBK svart GK IBS Blå
2 2019-11-24 09:45 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Vit
1 2019-11-24 10:00 Husum Husum IBK lag 1 ÖIB Svart
3 2019-11-24 10:30 Änget Jäbo IK Moälvens IBK svart
2 2019-11-24 10:45 Husum Husum IBK lag 2 ÖIB Röd
4 2019-11-24 11:15 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
3 2019-11-24 11:30 Husum Jäbo IK Husum IBK lag 1
5 2019-11-24 12:00 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
4 2019-11-24 12:15 Husum ÖIB Svart Husum IBK lag 2
1 2019-11-24 13:00 Änget Moälvens IBK orange ÖIB Röd
5 2019-11-24 13:00 Husum ÖIB Röd Jäbo IK
2 2019-11-24 13:45 Änget Moälvens IBK svart ÖIB Svart
3 2019-11-24 14:30 Änget GK IBS ÖIB Röd
4 2019-11-24 15:15 Änget ÖIB Svart Moälvens IBK orange
5 2019-11-24 16:00 Änget GK IBS Moälvens IBK svart
1 2019-12-08 09:00 Sky plan 3 Jäbo IK 1 ÖIB 3
1 2019-12-08 09:00 Sky plan 1 Jäbo IK 1 GK IBS 3
2 2019-12-08 09:00 Sky plan 2 Jäbo IK 3 Höglands AIF lag 4
2 2019-12-08 09:20 Sky plan 1 Jäbo IK 2 Höglands AIF 2
3 2019-12-08 09:20 Sky plan 3 Jäbo IK 3 Höglands AIF 4
3 2019-12-08 09:20 Sky plan 2 Nätra IBK 2 Höglands AIF 3
4 2019-12-08 09:40 Sky plan 1 Moälvens IBK 2 GK IBS 2
4 2019-12-08 09:40 Sky plan 3 Moälvens IBK 1 Höglands AIF 3
5 2019-12-08 09:40 Sky plan 2 Nätra IBK 1 Moälvens IBK 3
5 2019-12-08 10:00 Sky plan 3 Jäbo IK 1 ÖIB 2
6 2019-12-08 10:00 Sky plan 1 Moälvens IBK 1 GK IBS 1
7 2019-12-08 10:00 Sky plan 2 Höglands AIF 2 ÖIB 2
6 2019-12-08 10:20 Sky plan 3 Höglands AIF 1 ÖIB 1
8 2019-12-08 10:20 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 4 Jäbo IK 3
9 2019-12-08 10:20 Sky plan 2 Höglands AIF 1 ÖIB 1
7 2019-12-08 10:40 Sky plan 3 Moälvens IBK 1 GK IBS 2
10 2019-12-08 10:40 Sky plan 1 Nätra IBK 1 GK IBS 3
11 2019-12-08 10:40 Sky plan 2 Höglands AIF 3 Jäbo IK 2
8 2019-12-08 11:00 Sky plan 3 GK IBS 1 Jäbo IK 3
12 2019-12-08 11:00 Sky plan 1 Nätra IBK 2 Moälvens IBK lag 4
13 2019-12-08 11:00 Sky plan 2 Jäbo IK 1 Moälvens IBK 3
9 2019-12-08 11:20 Sky plan 3 ÖIB 3 GK IBS 3
14 2019-12-08 11:20 Sky plan 1 Jäbo IK 2 Höglands AIF lag 4
15 2019-12-08 11:20 Sky plan 2 Moälvens IBK 2 ÖIB 2
10 2019-12-08 11:40 Sky plan 3 Jäbo IK 2 ÖIB 1
16 2019-12-08 11:40 Sky plan 1 Höglands AIF 2 GK IBS 2
17 2019-12-08 11:40 Sky plan 2 Moälvens IBK 1 ÖIB 1
11 2019-12-08 12:00 Sky plan 2 Höglands AIF 2 GK IBS 2
12 2019-12-08 12:00 Sky plan 3 GK IBS 3 Höglands AIF 4
18 2019-12-08 12:00 Sky plan 1 Höglands AIF 1 GK IBS 1
13 2019-12-08 12:20 Sky plan 1 Höglands AIF 1 GK IBS 1
14 2019-12-08 12:20 Sky plan 3 Höglands AIF 3 ÖIB 2
1 2019-12-14 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
2 2019-12-14 09:45 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK svart
3 2019-12-14 10:30 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
4 2019-12-14 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
1 2019-12-14 11:30 Gene ÖIB Röd GK IBS Blå
5 2019-12-14 12:00 Änget Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 2
2 2019-12-14 12:15 Gene Husum IBK lag 1 ÖIB Svart
6 2019-12-14 12:45 Änget Moälvens IBK svart GK IBS Vit
3 2019-12-14 13:00 Gene Husum IBK lag 2 GK IBS Vit
4 2019-12-14 13:45 Gene GK IBS Blå Husum IBK lag 1
5 2019-12-14 14:30 Gene ÖIB Röd Husum IBK lag 2
6 2019-12-14 15:15 Gene GK IBS Vit ÖIB Svart
1 2019-12-15 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
2 2019-12-15 09:45 Änget GK IBS Vit Moälvens IBK svart
3 2019-12-15 10:30 Änget ÖIB GK IBS Blå
4 2019-12-15 11:15 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Vit
5 2019-12-15 12:00 Änget Moälvens IBK svart ÖIB
6 2019-12-15 13:00 Änget Jäbo IK Svart Höglands AIF lag 1
7 2019-12-15 13:45 Änget Jäbo IK Rosa Höglands AIF lag 2
8 2019-12-15 14:30 Änget Nätra IBK Jäbo IK Svart
9 2019-12-15 15:15 Änget Höglands AIF lag 1 Jäbo IK Rosa
10 2019-12-15 16:00 Änget Höglands AIF lag 2 Nätra IBK
1 2020-01-18 09:00 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK orange
1 2020-01-18 09:00 Änget Husum IBK lag 1 GK IBS Blå
2 2020-01-18 09:45 Änget Husum IBK lag 2 GK IBS Vit
2 2020-01-18 09:45 Gene ÖIB Svart Moälvens IBK svart
3 2020-01-18 10:30 Gene GK IBS ÖIB Röd
3 2020-01-18 10:30 Änget GK IBS Blå Jäbo IK
4 2020-01-18 11:15 Änget GK IBS Vit Husum IBK lag 1
4 2020-01-18 11:15 Gene Moälvens IBK orange ÖIB Svart
5 2020-01-18 12:00 Gene Moälvens IBK svart GK IBS
5 2020-01-18 12:00 Änget Husum IBK lag 2 Jäbo IK
1 2020-01-18 13:00 Gene Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
2 2020-01-18 13:45 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
3 2020-01-18 14:30 Gene GK IBS Blå Jäbo IK
4 2020-01-18 15:15 Gene GK IBS Vit Höglands AIF lag 1
5 2020-01-18 16:00 Gene Jäbo IK Höglands AIF lag 2
1 2020-01-25 09:00 Holmen Nätra IBK Jäbo IK Rosa
2 2020-01-25 09:45 Holmen GK IBS Vit Jäbo IK Svart
3 2020-01-25 10:30 Holmen GK IBS Blå Nätra IBK
4 2020-01-25 11:15 Holmen Jäbo IK Rosa GK IBS Vit
5 2020-01-25 12:00 Holmen Jäbo IK Svart GK IBS Blå
6 2020-01-25 13:00 Holmen ÖIB Höglands AIF lag 2
7 2020-01-25 13:45 Holmen Moälvens IBK svart Höglands AIF lag 1
8 2020-01-25 14:30 Holmen Moälvens IBK orange ÖIB
9 2020-01-25 15:15 Holmen Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK svart
10 2020-01-25 16:00 Holmen Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK orange
1 2020-02-08 09:00 Änget Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 1
2 2020-02-08 09:45 Änget Moälvens IBK svart Höglands AIF lag 2
3 2020-02-08 10:30 Änget Höglands AIF lag 1 Jäbo IK
4 2020-02-08 11:15 Änget Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK orange
5 2020-02-08 12:00 Änget Jäbo IK Moälvens IBK svart
1 2020-02-08 13:00 Änget GK IBS Blå ÖIB Röd
2 2020-02-08 13:45 Änget GK IBS Vit ÖIB Svart
3 2020-02-08 14:30 Änget ÖIB Röd Jäbo IK
4 2020-02-08 15:15 Änget ÖIB Svart GK IBS Blå
5 2020-02-08 16:00 Änget Jäbo IK GK IBS Vit
1 2020-02-22 09:00 Gene ÖIB Svart Husum IBK lag 1
1 2020-02-22 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK svart
2 2020-02-22 09:45 Änget GK IBS Vit Moälvens IBK orange
2 2020-02-22 09:45 Gene ÖIB Röd Husum IBK lag 2
3 2020-02-22 10:30 Gene Husum IBK lag 1 Jäbo IK
3 2020-02-22 10:30 Änget Moälvens IBK svart Jäbo IK
4 2020-02-22 11:15 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Blå
4 2020-02-22 11:15 Gene Husum IBK lag 2 ÖIB Svart
5 2020-02-22 12:00 Gene Jäbo IK ÖIB Röd
5 2020-02-22 12:00 Änget Jäbo IK GK IBS Vit
1 2020-02-23 09:00 Änget Moälvens IBK svart GK IBS
1 2020-02-23 09:00 Gene Moälvens IBK orange Jäbo IK Svart
2 2020-02-23 09:45 Gene Moälvens IBK svart Jäbo IK Rosa
2 2020-02-23 09:45 Änget Moälvens IBK orange ÖIB Svart
3 2020-02-23 10:30 Änget ÖIB Röd GK IBS
3 2020-02-23 10:30 Gene Jäbo IK Svart ÖIB
4 2020-02-23 11:15 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK orange
4 2020-02-23 11:15 Änget ÖIB Svart Moälvens IBK svart
5 2020-02-23 12:00 Änget ÖIB Röd Moälvens IBK orange
5 2020-02-23 12:00 Gene ÖIB Moälvens IBK svart
6 2020-02-23 13:00 Gene GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
7 2020-02-23 13:45 Gene GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
8 2020-02-23 14:30 Gene Höglands AIF lag 1 Nätra IBK
9 2020-02-23 15:15 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Blå
10 2020-02-23 16:00 Gene Nätra IBK GK IBS Vit
1 2020-03-14 09:00 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Blå
1 2020-03-14 09:00 Gene Höglands AIF lag 1 Jäbo IK Svart
2 2020-03-14 09:45 Gene Höglands AIF lag 2 Jäbo IK Rosa
2 2020-03-14 09:45 Änget Moälvens IBK svart GK IBS Vit
1 2020-03-14 10:00 Husum GK IBS Blå ÖIB Röd
3 2020-03-14 10:30 Änget GK IBS Blå Nätra IBK
3 2020-03-14 10:30 Gene Jäbo IK Svart ÖIB
2 2020-03-14 10:45 Husum ÖIB Svart Husum IBK lag 1
4 2020-03-14 11:15 Gene Jäbo IK Rosa Höglands AIF lag 1
4 2020-03-14 11:15 Änget GK IBS Vit Moälvens IBK orange
3 2020-03-14 11:30 Husum GK IBS Vit Husum IBK lag 2
5 2020-03-14 12:00 Änget Nätra IBK Moälvens IBK svart
5 2020-03-14 12:00 Gene ÖIB Höglands AIF lag 2
4 2020-03-14 12:15 Husum Husum IBK lag 1 GK IBS Blå
1 2020-03-14 13:00 Gene GK IBS Moälvens IBK svart
5 2020-03-14 13:00 Husum Husum IBK lag 2 ÖIB Röd
2 2020-03-14 13:45 Gene ÖIB Svart Moälvens IBK orange
6 2020-03-14 13:45 Husum ÖIB Svart GK IBS Vit
3 2020-03-14 14:30 Gene ÖIB Röd GK IBS
4 2020-03-14 15:15 Gene Moälvens IBK svart ÖIB Svart
5 2020-03-14 16:00 Gene Moälvens IBK orange ÖIB Röd
1 2020-03-15 13:30 Gene Moälvens IBK orange GK IBS Blå
2 2020-03-15 14:15 Gene Moälvens IBK svart Höglands AIF lag 1
3 2020-03-15 15:00 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
4 2020-03-15 15:45 Gene GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
5 2020-03-15 16:30 Gene Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK orange
6 2020-03-15 17:15 Gene GK IBS Vit Moälvens IBK svart