Cupfakta

Datum: 1 okt 2019 - 5 apr 2020
Arrangör: Gullänget-Kroksta IBS
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U9

Nyheter

2019-10-14
Nedan hittar vilket lag som ansvarar för vilket sammandrag.  F10 26 ok...
2019-03-19
Sista omgången av Örnligan 2018/2019 spelas helgen 23-24 mars. Arrangerande la...
2018-09-01
Nu är det dags att anmäla sig till säsongen 2018/2019 Anmälan till säsongen 20...

Tabeller

Grupp:  

Tabell

M=Matcher, V=Vinster, O=Oavgjorda, F=Förluster, GM=Gjorda mål, IM=Insläppta mål, +/-=Målskillnad, P=Poäng

Matcher

MnrDatumTidMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1 2019-10-26 09:00 Gene Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 1
1 2019-10-26 09:00 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
2 2019-10-26 09:45 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
2 2019-10-26 09:45 Gene Moälvens IBK svart Höglands AIF lag 2
3 2019-10-26 10:30 Gene ÖIB Moälvens IBK orange
3 2019-10-26 10:30 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
4 2019-10-26 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Vit
4 2019-10-26 11:15 Gene Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK svart
5 2019-10-26 12:00 Gene Höglands AIF lag 2 ÖIB
5 2019-10-26 12:00 Änget Höglands AIF lag 2 Jäbo IK
1 2019-10-26 13:00 Änget GK IBS Moälvens IBK orange
6 2019-10-26 13:00 Gene GK IBS Blå Jäbo IK Svart
2 2019-10-26 13:45 Änget ÖIB Moälvens IBK svart
7 2019-10-26 13:45 Gene GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
3 2019-10-26 14:30 Änget Moälvens IBK svart GK IBS
8 2019-10-26 14:30 Gene Nätra IBK GK IBS Blå
4 2019-10-26 15:15 Änget Moälvens IBK orange ÖIB
9 2019-10-26 15:15 Gene Jäbo IK Svart GK IBS Vit
5 2019-10-26 16:00 Änget GK IBS ÖIB
10 2019-10-26 16:00 Gene Jäbo IK Rosa Nätra IBK
1 2019-10-27 09:00 Änget GK IBS Blå Husum IBK lag 1
2 2019-10-27 09:45 Änget GK IBS Vit Husum IBK lag 2
3 2019-10-27 10:30 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
4 2019-10-27 11:15 Änget Husum IBK lag 1 GK IBS Vit
5 2019-10-27 12:00 Änget Husum IBK lag 2 Jäbo IK
1 2019-11-09 09:00 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK orange
1 2019-11-09 09:00 Gene Jäbo IK Svart Moälvens IBK orange
2 2019-11-09 09:45 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK svart
2 2019-11-09 09:45 Änget Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK svart
3 2019-11-09 10:30 Änget Jäbo IK Höglands AIF lag 1
3 2019-11-09 10:30 Gene ÖIB Jäbo IK Svart
4 2019-11-09 11:15 Gene Moälvens IBK orange Jäbo IK Rosa
4 2019-11-09 11:15 Änget Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 2
5 2019-11-09 12:00 Änget Moälvens IBK svart Jäbo IK
5 2019-11-09 12:00 Gene Moälvens IBK svart ÖIB
1 2019-11-09 13:00 Änget ÖIB Röd GK IBS Blå
6 2019-11-09 13:00 Gene Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
2 2019-11-09 13:45 Änget ÖIB Svart GK IBS Vit
7 2019-11-09 13:45 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
3 2019-11-09 14:30 Änget Jäbo IK ÖIB Röd
8 2019-11-09 14:30 Gene Nätra IBK Höglands AIF lag 1
4 2019-11-09 15:15 Änget GK IBS Blå ÖIB Svart
9 2019-11-09 15:15 Gene GK IBS Blå Höglands AIF lag 2
5 2019-11-09 16:00 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
10 2019-11-09 16:00 Gene GK IBS Vit Nätra IBK
1 2019-11-24 09:00 Änget Moälvens IBK svart GK IBS Blå
2 2019-11-24 09:45 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Vit
1 2019-11-24 10:00 Husum Husum IBK lag 1 ÖIB Svart
3 2019-11-24 10:30 Änget Jäbo IK Moälvens IBK svart
2 2019-11-24 10:45 Husum Husum IBK lag 2 ÖIB Röd
4 2019-11-24 11:15 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
3 2019-11-24 11:30 Husum Jäbo IK Husum IBK lag 1
5 2019-11-24 12:00 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
4 2019-11-24 12:15 Husum ÖIB Svart Husum IBK lag 2
1 2019-11-24 13:00 Änget Moälvens IBK orange GK IBS
5 2019-11-24 13:00 Husum ÖIB Röd Jäbo IK
2 2019-11-24 13:45 Änget Moälvens IBK svart ÖIB
3 2019-11-24 14:30 Änget GK IBS Moälvens IBK svart
4 2019-11-24 15:15 Änget ÖIB Moälvens IBK orange
5 2019-11-24 16:00 Änget ÖIB GK IBS
1 2019-12-14 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
2 2019-12-14 09:45 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK svart
3 2019-12-14 10:30 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
4 2019-12-14 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
1 2019-12-14 11:30 Gene ÖIB Röd GK IBS Blå
5 2019-12-14 12:00 Änget Moälvens IBK orange Höglands AIF lag 2
2 2019-12-14 12:15 Gene Husum IBK lag 1 ÖIB Svart
6 2019-12-14 12:45 Änget Moälvens IBK svart GK IBS Vit
3 2019-12-14 13:00 Gene Husum IBK lag 2 GK IBS Vit
4 2019-12-14 13:45 Gene GK IBS Blå Husum IBK lag 1
5 2019-12-14 14:30 Gene ÖIB Röd Husum IBK lag 2
6 2019-12-14 15:15 Gene GK IBS Vit ÖIB Svart
1 2019-12-15 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK orange
2 2019-12-15 09:45 Änget GK IBS Vit Moälvens IBK svart
3 2019-12-15 10:30 Änget ÖIB GK IBS Blå
4 2019-12-15 11:15 Änget Moälvens IBK orange GK IBS Vit
5 2019-12-15 12:00 Änget Moälvens IBK svart ÖIB
6 2019-12-15 13:00 Änget Jäbo IK Svart Höglands AIF lag 1
7 2019-12-15 13:45 Änget Jäbo IK Rosa Höglands AIF lag 2
8 2019-12-15 14:30 Änget Nätra IBK Jäbo IK Svart
9 2019-12-15 15:15 Änget Höglands AIF lag 1 Jäbo IK Rosa
10 2019-12-15 16:00 Änget Höglands AIF lag 2 Nätra IBK
1 2020-01-18 09:00 Gene Moälvens IBK orange GK IBS
2 2020-01-18 09:45 Gene Moälvens IBK svart ÖIB
3 2020-01-18 10:30 Gene GK IBS Moälvens IBK svart
4 2020-01-18 11:15 Gene ÖIB Moälvens IBK orange
5 2020-01-18 12:00 Gene ÖIB GK IBS
1 2020-01-18 13:00 Gene Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
2 2020-01-18 13:45 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
3 2020-01-18 14:30 Gene GK IBS Blå Jäbo IK
4 2020-01-18 15:15 Gene GK IBS Vit Höglands AIF lag 1
5 2020-01-18 16:00 Gene Jäbo IK Höglands AIF lag 2