Cupfakta

Datum: 1 okt 2019 - 5 apr 2020
Arrangör: Gullänget-Kroksta IBS
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U9

Nyheter

2019-11-18
Nedan hittar vilket lag som ansvarar för vilket sammandrag.  F10 26 ok...
2019-11-05
Nu när Ängetskolan bytt passersystem till taggar så kommer vi inte att behöva an...
2019-10-21
I klassen F11 har det tillkommit ett lag. Spelschemat är uppdaterat....

Klasser/Grupper

F10

Lag: Gullänget-Kroksta IBS Blå , Gullänget-Kroksta IBS Vit , Höglands AIF lag 1 , Höglands AIF lag 2 , Jäbo IK , Moälvens IBK orange , Moälvens IBK svart

F10-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS Blå
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Höglands AIF lag 1
Höglands AIF lag 2
Jäbo IK
Moälvens IBK orange
Moälvens IBK svart


F11

Lag: Gullänget-Kroksta IBS , Moälvens IBK orange , Moälvens IBK svart , Örnsköldsvik IB Röd , Örnsköldsvik IB Svart

F11-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS
Moälvens IBK orange
Moälvens IBK svart
Örnsköldsvik IB Röd
Örnsköldsvik IB Svart


F12

Lag: Gullänget-Kroksta IBS 1 , Gullänget-Kroksta IBS 2 , Gullänget-Kroksta IBS 3 , Höglands AIF 1 , Höglands AIF 2 , Höglands AIF 3 , Höglands AIF 4 , Jäbo IK 1 , Jäbo IK 2 , Jäbo IK 3 , Moälvens IBK 1 , Moälvens IBK 2 , Örnsköldsvik IB 1 , Örnsköldsvik IB 2 , Örnsköldsvik IB 3

F12-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS 1
Gullänget-Kroksta IBS 2
Gullänget-Kroksta IBS 3
Höglands AIF 1
Höglands AIF 2
Höglands AIF 3
Höglands AIF 4
Jäbo IK 1
Jäbo IK 2
Jäbo IK 3
Moälvens IBK 1
Moälvens IBK 2
Örnsköldsvik IB 1
Örnsköldsvik IB 2
Örnsköldsvik IB 3


P10

Lag: Gullänget-Kroksta IBS Blå , Gullänget-Kroksta IBS Vit , Höglands AIF lag 1 , Höglands AIF lag 2 , Jäbo IK Rosa , Jäbo IK Svart , Moälvens IBK orange , Moälvens IBK svart , Nätra IBK , Örnsköldsvik IB

P10-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS Blå
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Höglands AIF lag 1
Höglands AIF lag 2
Jäbo IK Rosa
Jäbo IK Svart
Moälvens IBK orange
Moälvens IBK svart
Nätra IBK
Örnsköldsvik IB


P11

Lag: Gullänget-Kroksta IBS Blå , Gullänget-Kroksta IBS Vit , Husum IBK lag 1 , Husum IBK lag 2 , Jäbo IK , Örnsköldsvik IB Röd , Örnsköldsvik IB Svart

P11-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS Blå
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Husum IBK lag 1
Husum IBK lag 2
Jäbo IK
Örnsköldsvik IB Röd
Örnsköldsvik IB Svart


P12

Lag: Gullänget-Kroksta IBS 1 , Gullänget-Kroksta IBS 2 , Gullänget-Kroksta IBS 3 , Gullänget-Kroksta IBS 4 , Höglands AIF 1 , Höglands AIF 2 , Höglands AIF 3 , Höglands AIF lag 4 , Jäbo IK 1 , Jäbo IK 2 , Jäbo IK 3 , Moälvens IBK 1 , Moälvens IBK 2 , Moälvens IBK 3 , Moälvens IBK lag 4 , Nätra IBK 1 , Nätra IBK 2 , Örnsköldsvik IB 1 , Örnsköldsvik IB 2

P12-A (matcher)

Gullänget-Kroksta IBS 1
Gullänget-Kroksta IBS 2
Gullänget-Kroksta IBS 3
Gullänget-Kroksta IBS 4
Höglands AIF 1
Höglands AIF 2
Höglands AIF 3
Höglands AIF lag 4
Jäbo IK 1
Jäbo IK 2
Jäbo IK 3
Moälvens IBK 1
Moälvens IBK 2
Moälvens IBK 3
Moälvens IBK lag 4
Nätra IBK 1
Nätra IBK 2
Örnsköldsvik IB 1
Örnsköldsvik IB 2