Cupfakta

Datum: 1 okt 2019 - 5 apr 2020
Arrangör: Gullänget-Kroksta IBS
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U9

Nyheter

2019-11-18
Nedan hittar vilket lag som ansvarar för vilket sammandrag.  F10 26 ok...
2019-11-05
Nu när Ängetskolan bytt passersystem till taggar så kommer vi inte att behöva an...
2019-10-21
I klassen F11 har det tillkommit ett lag. Spelschemat är uppdaterat....

Tabeller

Grupp:  

Tabell

M=Matcher, V=Vinster, O=Oavgjorda, F=Förluster, GM=Gjorda mål, IM=Insläppta mål, +/-=Målskillnad, P=Poäng

Matcher

MnrDatumTidMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1 2018-10-27 09:00 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
2 2018-10-27 09:45 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
3 2018-10-27 10:30 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Blå
4 2018-10-27 11:15 Änget Moälvens IBK Höglands AIF lag 1
1 2018-10-27 11:30 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK Orange
5 2018-10-27 12:00 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
2 2018-10-27 12:15 Gene GK IBS Vit ÖIB Vit
6 2018-10-27 12:45 Änget Jäbo IK Moälvens IBK
3 2018-10-27 13:00 Gene Moälvens IBK Svart ÖIB Röd
4 2018-10-27 13:45 Gene Moälvens IBK Orange GK IBS Blå
5 2018-10-27 14:30 Gene GK IBS Vit Moälvens IBK Svart
6 2018-10-27 15:15 Gene ÖIB Vit GK IBS Blå
1 2018-10-28 09:00 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
1 2018-10-28 09:00 Gene GK IBS Blå Jäbo IK Rosa
2 2018-10-28 09:45 Gene GK IBS Vit Moälvens IBK
2 2018-10-28 09:45 Änget ÖIB GK IBS Vit
3 2018-10-28 10:30 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Blå
3 2018-10-28 10:30 Gene Jäbo IK Svart GK IBS Blå
4 2018-10-28 11:15 Gene Jäbo IK Rosa ÖIB Röd
4 2018-10-28 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 ÖIB
5 2018-10-28 12:00 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
5 2018-10-28 12:00 Gene GK IBS Vit ÖIB Svart
6 2018-10-28 12:45 Gene Moälvens IBK Nätra IBK
6 2018-10-28 13:00 Änget Jäbo IK Rosa Moälvens IBK Orange
7 2018-10-28 13:30 Gene Jäbo IK Svart ÖIB Röd
7 2018-10-28 13:45 Änget Nätra IBK Jäbo IK Svart
8 2018-10-28 14:15 Gene ÖIB Svart Nätra IBK
8 2018-10-28 14:30 Änget Moälvens IBK Svart Jäbo IK Rosa
9 2018-10-28 15:15 Änget Moälvens IBK Orange Nätra IBK
10 2018-10-28 16:00 Änget Jäbo IK Svart Moälvens IBK Svart
1 2018-11-10 09:00 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK Orange
2 2018-11-10 09:45 Änget ÖIB Höglands AIF lag 2
3 2018-11-10 10:30 Änget Moälvens IBK Svart Höglands AIF lag 1
1 2018-11-10 11:15 Gene GK IBS Blå ÖIB Röd
4 2018-11-10 11:15 Änget Moälvens IBK Orange ÖIB
2 2018-11-10 12:00 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK
5 2018-11-10 12:00 Änget Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK Svart
3 2018-11-10 12:45 Gene ÖIB Svart Jäbo IK Svart
4 2018-11-10 13:30 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK
5 2018-11-10 14:15 Gene Jäbo IK Rosa GK IBS Vit
6 2018-11-10 15:00 Gene GK IBS Blå Nätra IBK
7 2018-11-10 15:45 Gene ÖIB Svart GK IBS Vit
8 2018-11-10 16:30 Gene Jäbo IK Svart Nätra IBK
1 2018-11-11 09:00 Änget Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK
1 2018-11-11 09:00 Sky plan 1 GK IBS lag 1 Moälvens IBK lag 1
2 2018-11-11 09:00 Sky plan 2 GK IBS lag 1 ÖIB lag 1
3 2018-11-11 09:00 Sky plan 3 Moälvens IBK GK IBS 12 lag 1
4 2018-11-11 09:20 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 2 ÖIB lag 1
5 2018-11-11 09:20 Sky plan 3 GK IBS lag 2 ÖIB lag 2
6 2018-11-11 09:40 Sky plan 1 ÖIB lag 2 GK IBS lag 2
7 2018-11-11 09:40 Sky plan 2 GK IBS lag 3 Moälvens IBK
8 2018-11-11 09:40 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 2 ÖIB lag 3
2 2018-11-11 09:45 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Blå
9 2018-11-11 10:00 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 1 ÖIB lag 1
10 2018-11-11 10:00 Sky plan 3 ÖIB lag 1 GK IBS 12 lag 1
16 2018-11-11 10:00 Sky plan 2 GK IBS lag 1 ÖIB 3
11 2018-11-11 10:20 Sky plan 1 ÖIB lag 2 GK IBS lag 1
12 2018-11-11 10:20 Sky plan 2 ÖIB lag 2 GK IBS lag 3
13 2018-11-11 10:20 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 2 GK IBS lag 2
3 2018-11-11 10:30 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 1
14 2018-11-11 10:40 Sky plan 1 GK IBS lag 2 Moälvens IBK lag 2
15 2018-11-11 10:40 Sky plan 3 ÖIB lag 3 GK IBS lag 1
17 2018-11-11 10:40 Sky plan 3 ÖIB 3 Moälvens IBK lag 1
4 2018-11-11 11:15 Änget Jäbo IK Moälvens IBK
5 2018-11-11 12:00 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
6 2018-11-11 12:45 Änget GK IBS Blå Jäbo IK
1 2018-11-24 11:30 Gene Moälvens IBK Orange GK IBS Vit
2 2018-11-24 12:15 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK Svart
3 2018-11-24 13:00 Gene GK IBS Blå Moälvens IBK Orange
6 2018-11-24 13:00 Änget Jäbo IK Rosa GK IBS Blå
4 2018-11-24 13:45 Gene GK IBS Vit ÖIB Vit
7 2018-11-24 13:45 Änget Nätra IBK Jäbo IK Svart
5 2018-11-24 14:30 Gene ÖIB Röd GK IBS Blå
8 2018-11-24 14:30 Änget GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
6 2018-11-24 15:15 Gene Moälvens IBK Svart ÖIB Vit
9 2018-11-24 15:15 Änget GK IBS Blå Nätra IBK
10 2018-11-24 16:00 Änget Jäbo IK Svart GK IBS Vit
1 2018-12-08 09:00 Änget Moälvens IBK GK IBS Blå
1 2018-12-08 09:00 Gene GK IBS Vit ÖIB Röd
2 2018-12-08 09:45 Gene Moälvens IBK Orange GK IBS Blå
2 2018-12-08 09:45 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 1
3 2018-12-08 10:30 Änget Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK
3 2018-12-08 10:30 Gene ÖIB Vit GK IBS Vit
4 2018-12-08 11:15 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK Svart
4 2018-12-08 11:15 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
5 2018-12-08 12:00 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
5 2018-12-08 12:00 Gene Moälvens IBK Orange ÖIB Vit
6 2018-12-08 12:45 Gene GK IBS Blå Moälvens IBK Svart
6 2018-12-08 12:45 Änget Höglands AIF lag 1 Jäbo IK
1 2018-12-09 09:00 Gene Jäbo IK Rosa ÖIB Svart
2 2018-12-09 09:45 Gene Jäbo IK Svart Moälvens IBK
3 2018-12-09 10:30 Gene ÖIB Svart GK IBS Blå
4 2018-12-09 11:15 Gene GK IBS Vit ÖIB Röd
5 2018-12-09 12:00 Gene GK IBS Blå Moälvens IBK
6 2018-12-09 12:45 Gene Nätra IBK Jäbo IK Rosa
7 2018-12-09 13:30 Gene Jäbo IK Svart GK IBS Vit
8 2018-12-09 14:15 Gene ÖIB Röd Nätra IBK
1 2018-12-16 09:00 Gene GK IBS Blå Moälvens IBK Svart
2 2018-12-16 09:45 Gene Nätra IBK GK IBS Vit
3 2018-12-16 10:30 Gene Moälvens IBK Orange GK IBS Blå
4 2018-12-16 11:15 Gene Moälvens IBK Svart Nätra IBK
5 2018-12-16 12:00 Gene GK IBS Vit Moälvens IBK Orange
6 2018-12-16 13:00 Gene Höglands AIF lag 1 Jäbo IK Rosa
7 2018-12-16 13:45 Gene ÖIB Höglands AIF lag 2
8 2018-12-16 14:30 Gene Jäbo IK Svart Höglands AIF lag 1
9 2018-12-16 15:15 Gene Jäbo IK Rosa ÖIB
10 2018-12-16 16:00 Gene Höglands AIF lag 2 Jäbo IK Svart
1 2019-01-12 09:30 Sky plan 2 ÖIB lag 1 GK IBS lag 1
1 2019-01-12 09:30 Sky plan 1 ÖIB lag 2 Moälvens IBK lag 1
2 2019-01-12 09:30 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 1 Moälvens IBK
2 2019-01-12 09:50 Sky plan 1 GK IBS lag 1 ÖIB 3
3 2019-01-12 09:50 Sky plan 3 ÖIB lag 2 GK IBS lag 2
3 2019-01-12 10:10 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 2 ÖIB lag 1
4 2019-01-12 10:10 Sky plan 2 ÖIB lag 2 GK IBS lag 2
4 2019-01-12 10:10 Sky plan 3 ÖIB lag 3 GK IBS 12 lag 2
5 2019-01-12 10:30 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 1 ÖIB lag 1
5 2019-01-12 10:30 Sky plan 1 ÖIB 3 Moälvens IBK lag 1
6 2019-01-12 10:50 Sky plan 1 GK IBS lag 2 Moälvens IBK lag 2
6 2019-01-12 10:50 Sky plan 2 Moälvens IBK ÖIB lag 2
7 2019-01-12 10:50 Sky plan 3 GK IBS lag 2 GK IBS 12 lag 2
7 2019-01-12 11:10 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 1 ÖIB lag 1
8 2019-01-12 11:10 Sky plan 3 ÖIB lag 2 GK IBS lag 1
8 2019-01-12 11:10 Sky plan 2 GK IBS lag 1 ÖIB lag 3
1 2019-01-19 09:00 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK
2 2019-01-19 09:45 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Vit
3 2019-01-19 10:30 Änget Moälvens IBK Höglands AIF lag 2
4 2019-01-19 11:15 Änget GK IBS Vit Jäbo IK
5 2019-01-19 12:00 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
6 2019-01-19 12:45 Änget Jäbo IK Höglands AIF lag 2
1 2019-01-20 09:00 Gene Moälvens IBK Orange ÖIB Röd
1 2019-01-20 09:00 Änget Nätra IBK ÖIB Röd
2 2019-01-20 09:45 Änget GK IBS Vit ÖIB Svart
2 2019-01-20 09:45 Gene ÖIB Vit GK IBS Vit
3 2019-01-20 10:30 Gene ÖIB Röd Moälvens IBK Svart
3 2019-01-20 10:30 Änget Nätra IBK GK IBS Blå
4 2019-01-20 11:15 Änget GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
4 2019-01-20 11:15 Gene GK IBS Blå Moälvens IBK Orange
5 2019-01-20 12:00 Gene Moälvens IBK Svart GK IBS Vit
5 2019-01-20 12:00 Änget Moälvens IBK ÖIB Röd
6 2019-01-20 12:45 Änget Jäbo IK Svart ÖIB Svart
6 2019-01-20 12:45 Gene GK IBS Blå ÖIB Vit
7 2019-01-20 13:30 Änget Moälvens IBK Jäbo IK Rosa
8 2019-01-20 14:15 Änget Jäbo IK Svart GK IBS Blå
1 2019-01-26 09:00 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK Orange
1 2019-01-26 09:00 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
2 2019-01-26 09:45 Änget Nätra IBK GK IBS Gul
2 2019-01-26 09:45 Gene ÖIB Moälvens IBK Svart
3 2019-01-26 10:30 Gene Jäbo IK Svart Moälvens IBK Vit
3 2019-01-26 10:30 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
4 2019-01-26 11:15 Änget GK IBS Blå Nätra IBK
4 2019-01-26 11:15 Gene Moälvens IBK Orange ÖIB
5 2019-01-26 12:00 Gene Moälvens IBK Svart Jäbo IK Rosa
5 2019-01-26 12:00 Änget GK IBS Gul Höglands AIF lag 1
6 2019-01-26 12:45 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
6 2019-01-26 12:45 Gene Moälvens IBK Vit Jäbo IK Svart
1 2019-02-16 09:00 Änget Moälvens IBK Höglands AIF lag 1
1 2019-02-16 09:00 Gene GK IBS Vit Moälvens IBK Orange
2 2019-02-16 09:45 Gene Moälvens IBK Svart ÖIB Röd
2 2019-02-16 09:45 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 2
3 2019-02-16 10:30 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Vit
3 2019-02-16 10:30 Gene Moälvens IBK Orange GK IBS Blå
4 2019-02-16 11:15 Gene ÖIB Vit GK IBS Vit
4 2019-02-16 11:15 Änget Moälvens IBK Jäbo IK
5 2019-02-16 12:00 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
5 2019-02-16 12:00 Gene GK IBS Blå ÖIB Röd
6 2019-02-16 12:45 Gene ÖIB Vit Moälvens IBK Svart
6 2019-02-16 12:45 Änget Jäbo IK GK IBS Blå
1 2019-02-23 08:30 Holmen Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK Orange
2 2019-02-23 09:15 Holmen Nätra IBK Moälvens IBK Svart
3 2019-02-23 10:00 Holmen Höglands AIF lag 2 Moälvens IBK Vit
4 2019-02-23 10:45 Holmen Moälvens IBK Orange Nätra IBK
1 2019-02-23 11:30 Gene ÖIB Röd GK IBS Blå
5 2019-02-23 11:30 Holmen Moälvens IBK Svart Höglands AIF lag 1
2 2019-02-23 12:15 Gene Moälvens IBK Jäbo IK Rosa
6 2019-02-23 12:15 Holmen Moälvens IBK Vit Höglands AIF lag 2
3 2019-02-23 13:00 Gene Jäbo IK Svart ÖIB Svart
7 2019-02-23 13:00 Holmen Jäbo IK Rosa GK IBS Blå
4 2019-02-23 13:45 Gene Moälvens IBK ÖIB Röd
8 2019-02-23 13:45 Holmen ÖIB GK IBS Vit
5 2019-02-23 14:30 Gene GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
9 2019-02-23 14:30 Holmen Jäbo IK Svart GK IBS Gul
6 2019-02-23 15:15 Gene Nätra IBK GK IBS Blå
10 2019-02-23 15:15 Holmen GK IBS Blå ÖIB
7 2019-02-23 16:00 Gene GK IBS Vit ÖIB Svart
11 2019-02-23 16:00 Holmen GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
8 2019-02-23 16:45 Gene Nätra IBK Jäbo IK Svart
12 2019-02-23 16:45 Holmen GK IBS Gul Jäbo IK Svart
1 2019-02-24 09:00 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 1 ÖIB lag 1
1 2019-02-24 09:00 Sky plan 2 GK IBS 12 lag 1 ÖIB lag 1
2 2019-02-24 09:00 Sky plan 3 Moälvens IBK GK IBS lag 1
2 2019-02-24 09:20 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 2 GK IBS lag 1
3 2019-02-24 09:20 Sky plan 2 GK IBS lag 2 ÖIB lag 2
4 2019-02-24 09:20 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 2 ÖIB lag 3
3 2019-02-24 09:40 Sky plan 1 ÖIB lag 2 GK IBS lag 2
5 2019-02-24 09:40 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 3 Moälvens IBK
5 2019-02-24 10:00 Sky plan 1 GK IBS lag 1 ÖIB 3
6 2019-02-24 10:00 Sky plan 2 ÖIB lag 1 GK IBS lag 3
7 2019-02-24 10:00 Sky plan 3 ÖIB lag 2 GK IBS 12 lag 1
6 2019-02-24 10:20 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 1 ÖIB lag 2
7 2019-02-24 10:20 Sky plan 2 GK IBS lag 2 ÖIB lag 1
8 2019-02-24 10:20 Sky plan 3 ÖIB lag 3 GK IBS lag 1
8 2019-02-24 10:40 Sky plan 1 ÖIB 3 Moälvens IBK lag 2
9 2019-02-24 10:40 Sky plan 2 GK IBS lag 2 GK IBS 12 lag 2
10 2019-02-24 10:40 Sky plan 3 GK IBS lag 3 GK IBS 12 lag 3
1 2019-03-23 09:00 Sky plan 2 GK IBS 12 lag 3 GK IBS lag 3
1 2019-03-23 09:00 Sky plan 1 Moälvens IBK lag 2 ÖIB 3
2 2019-03-23 09:00 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 2 GK IBS lag 2
2 2019-03-23 09:20 Sky plan 1 ÖIB lag 1 GK IBS lag 2
3 2019-03-23 09:20 Sky plan 2 GK IBS lag 1 ÖIB lag 3
4 2019-03-23 09:20 Sky plan 3 GK IBS 12 lag 1 ÖIB lag 2
3 2019-03-23 09:40 Sky plan 1 ÖIB lag 2 Moälvens IBK lag 1
5 2019-03-23 09:40 Sky plan 3 GK IBS lag 3 ÖIB lag 1
4 2019-03-23 10:00 Sky plan 1 ÖIB 3 GK IBS lag 1
6 2019-03-23 10:00 Sky plan 2 Moälvens IBK GK IBS 12 lag 3
7 2019-03-23 10:00 Sky plan 3 ÖIB lag 3 GK IBS 12 lag 2
5 2019-03-23 10:20 Sky plan 1 GK IBS lag 2 ÖIB lag 2
6 2019-03-23 10:20 Sky plan 2 GK IBS lag 1 Moälvens IBK lag 2
8 2019-03-23 10:20 Sky plan 3 ÖIB lag 2 GK IBS lag 2
1 2019-03-23 10:30 Holmen ÖIB Röd Nätra IBK
7 2019-03-23 10:40 Sky plan 1 ÖIB lag 1 Moälvens IBK lag 1
9 2019-03-23 10:40 Sky plan 2 GK IBS lag 1 Moälvens IBK
10 2019-03-23 10:40 Sky plan 3 ÖIB lag 1 GK IBS 12 lag 1
2 2019-03-23 11:15 Holmen Moälvens IBK GK IBS Vit
1 2019-03-23 11:30 Gene Höglands AIF lag 1 GK IBS Blå
3 2019-03-23 12:00 Holmen ÖIB Svart Jäbo IK Rosa
2 2019-03-23 12:15 Gene Jäbo IK GK IBS Vit
1 2019-03-23 12:30 Änget ÖIB Röd GK IBS Vit
4 2019-03-23 12:45 Holmen GK IBS Vit ÖIB Röd
3 2019-03-23 13:00 Gene GK IBS Blå Höglands AIF lag 2
2 2019-03-23 13:15 Änget GK IBS Blå Moälvens IBK Orange
5 2019-03-23 13:30 Holmen Moälvens IBK Jäbo IK Rosa
4 2019-03-23 13:45 Gene Höglands AIF lag 1 Moälvens IBK
3 2019-03-23 14:00 Änget GK IBS Vit ÖIB Vit
6 2019-03-23 14:15 Holmen ÖIB Svart Nätra IBK
5 2019-03-23 14:30 Gene Höglands AIF lag 2 GK IBS Vit
4 2019-03-23 14:45 Änget Moälvens IBK Svart ÖIB Röd
7 2019-03-23 15:00 Holmen GK IBS Vit Jäbo IK Rosa
6 2019-03-23 15:15 Gene Moälvens IBK Jäbo IK
5 2019-03-23 15:30 Änget ÖIB Vit Moälvens IBK Orange
8 2019-03-23 15:45 Holmen Nätra IBK Moälvens IBK
6 2019-03-23 16:15 Änget Moälvens IBK Svart GK IBS Blå
1 2019-03-24 09:00 Änget GK IBS Blå Höglands AIF lag 1
2 2019-03-24 09:45 Änget GK IBS Vit Höglands AIF lag 2
3 2019-03-24 10:30 Änget GK IBS Gul ÖIB
4 2019-03-24 11:15 Änget Höglands AIF lag 1 GK IBS Vit
5 2019-03-24 12:00 Änget ÖIB GK IBS Blå
1 2019-03-24 12:30 Gene Moälvens IBK Svart Jäbo IK Svart
6 2019-03-24 12:45 Änget Höglands AIF lag 2 GK IBS Gul
2 2019-03-24 13:15 Gene Moälvens IBK Orange Jäbo IK Rosa
3 2019-03-24 14:00 Gene Moälvens IBK Vit Nätra IBK
4 2019-03-24 14:45 Gene Jäbo IK Svart Moälvens IBK Orange
5 2019-03-24 15:30 Gene Nätra IBK Moälvens IBK Svart
6 2019-03-24 16:15 Gene Jäbo IK Rosa Moälvens IBK Vit